Sveiki atvykę!

Apsigyvenus dvi ir daugiau parų taikoma 10% nuolaida!
 

Įvertintas trimis žvaigždutėmis Viešbutis „A5“ yra skirtas žmonėms mėgstantiems tylią namų aplinką, skanius sočius pusryčius bei išskirtinį dėmesį klientui. Jame ypatingai dera kainos ir kokybės santykis. Mūsų klientai - tai taupantys pinigus verslo žmonės, parodų, seminarų, sportinių varžybų dalyviai bei Vilniuje savaitgalius praleidžiantys svečiai. Viešbutis įsikūręs šalia pagrindinės miesto arterijos – Ukmergės gatvės. Atvykstant iš Panevėžio, visose pagrindinėse sankryžose yra išdėstyti nukreipiamieji informaciniai ženklai. Tai pat šie ženklai išdėstyti pagrindinėse sankryžose pakilus nuo miesto centro ant Šeškinės kalno. Klientui surasti viešbutį yra nesunku, geras susisiekimas visuomeniniu transportu.

Netoli viešbučio kelių šimtų metrų atstumu išsidėstę penki stambūs prekybos ir pramogų centrai, sporto klubas, medicininė klinika, kelios kavinės ir restoranai.

Klientams, atvykstantiems savo automobiliu, suteikiame  galimybę parkuoti automobilį saugomoje aikštelėje.

Mūsų interneto svetainėje (www.A5hotel.lt; ) pateikta visa reikalinga informacija bei galimybė iš anksto rezervuoti kambarį. Įmonėms, organizacijoms, agentūroms sudarius sutartis taikomos nuolaidos. Nuolaidos taikomos ir pastoviems klientams. Šiuo metu  viešbutyje yra dešimt kambarių, vienu metu galime apgyvendinti iki 22 žmonių.